Volkswagen Crafter
35 2.0 TDI Volymskåp , Kylbil
“A Volkswagen Crafter from 2015 with diesel-engine. Equipped with for instance fuel heater.”
ABS-lampan lyser, Varnar för slitna bromsbelägg
Service bok finns men är tom, Servicelampa lyser, Antisladdlampan lyser, Spricka vindruta utanför synfält, AC ur funktion, Kylaggregat, dålig kyleffekt, Mediaskärm, ur funktion, Farthållare ur funktion, Vibrationer i ratten, Vibrationer i framvagn
Plastdetaljer saknas stötfångare fram, Karosskada höger tröskel, Skada höger sidoblinkers, Flertal bucklor/dörruppslag, Fåtal rostangrepp och lackskador, Flertal bucklor, stenskott och repor, Spår efter tidigare dekor, Innerskräm högerbak saknas, Sido position ljus skadade, Däckpar fram, snedslitna
Klädsel skadad, fram, Del utav inredningen bagage skadad, Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Går inte att sänka och höja förarsätet
2 mm
3 mm
2 mm
3 mm
Varustepaketit: Kylbil
Påbyggnadsutrustning
7215640