Volkswagen Caddy MPV
Caddy Life Maxi 1.6 TDI
“A Volkswagen Caddy MPV from 2012 with diesel-engine. Equipped with among other towbar.”
2 PARKERINGSBROMS BROMSVERKAN (1.4) OTILLRÄCKLIG
Vibrerar vid inbromsning, Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas, Bromsskivor bak rostskadade, bör bytasHandbroms tar dåligt
AC ur funktion, Torkarblad utslitna fram, Missljud framvagn ej lokaliserat, Hjulvibrationer
Flertal rostangrepp, Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Lukt från rök
4 mm
5 mm
5 mm
5 mm
7221094