Volkswagen Caddy
1.6 TDI Skåp
“A Volkswagen Caddy from 2015 with automatic and diesel-engine. Equipped with among other fuel heater and towbar. The car does not need to be inspected until July next year.”
Service inom kort, Tändningslås, kärvar
Stenskott vindruta utanför synfält, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador, Flertal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor, Bilen är matt i lacken, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Fåtal fläckar, bucklor och skav i lastutrymmeStolsjustering förarplats kärvar, Hela mellanväggen (mellan kupén och lastutrymmet) har flyttats bak
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
7221351