Myyty
Volkswagen Caddy
Volkswagen Caddy Maxi Life 1.4 TGI
Automatlådan slirar, Orkeslös i dragläge från stillastående
Bromsbelägg fram och bak slitna
Servicelampa lyser, Motorvärmaruttag skadat, Backkamera visar dålig bild
Innerskärm höger fram skadad, Skada stötfångare fram, Plastdetaljer saknas stötfångare fram, Vindruta sliten, Mindre repa vänster insteg fram, Buckla vänster och höger bakskärm, Mindre buckla vänster tröskel, Lackskada vänster insteg bak, Dekorlist vänster fram skadad, Repa, buckla stötfångare bak, Mindre buckla höger framdörr, Repa insteg höger bak, Bucklor baklucka, Spår efter tidigare dekor, Fåtal stenskott och repor
Klädsel smutsig, Panel insida baklucka skada, Invändigt repor, fläckar och märken, Inredningsdetalj, trasig, Inredningsdetalj fram saknas, Innertak, repor, Insynsskydd medföljer ej Mekanism baksäten kärvar
2 mm
3 mm
3 mm
4 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Ympäristöystävällinen auto
Vihreämpi valinta.
Auto on ympäristöystävällinen auto
7209007