Volkswagen Amarok
2.0 TDI 4motion
“Volkswagen Amarok with a strong diesel-engine with 179hp. Richly equipped with, among other things, fuel heater, GPS, rear camera, towbar and four-wheel drive.”
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat.Förarfönstret går ej ner motorn rör sig i dörren men fönstret går ej med ner
Stolsvärme förarplats, ur funktion.Läcker in vatten från framrutan
Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Fåtal lackskador, Fåtal rostangrepp, Bilen har polerbara tvättreporGasdämpare bak övre är slut håller sig ej uppe
Invändigt några repor, fläckar och märken, Ratten är sliten, Sliten inredning, Klädsel skadad fram vänster
4 mm
7 mm
4 mm
6 mm
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
7221228