Volvo V50
2.0D, Kinetic
“A Volvo V50 from 2009 with diesel-engine. Equipped with for instance towbar. Newly inspected and do not need to be inspected until November next year.”
Flertal bucklor, lackskador, stenskott och repor, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Insynsskydd medföljer ej
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
Varustepaketit: Kinetic
7220471