Volvo V40
D2, Kinetic Navigation
Bromsbelägg bak, slitna, Vibrerar vid inbromsning, Bromsskivor bak rostskadade
Hjulvibrationer
Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken, Klädsel smutsig
4 mm
5 mm
2 mm
3 mm
5 mm
4 mm
5 mm
4 mm
Varustepaketit: Kinetic Navigation
7220350