Volvo C30
2.0D, Summum
Vibrationer i drivlinan, Oljeläckage
Ratt står snett, Vibrationer i ratten, 1 nyckel ur funktion
Några stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Lackskada på fälg till extradäck, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Ratten är sliten, Trasiga inredningsdetaljer
5 mm
7 mm
5 mm
5 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
Varustepaketit: Summum
Elstol minnesfunktion passagerarplats
7216778