Myyty
Toyota Yaris
1.33 5dr, Edition 50
Missljud framvagn ej lokaliserat
Ytrost motorhuv, Stenskott vindruta utanför synfält, Fåtal lackskador, bucklor, stenskott, dörruppslag och repor, Skrapade fälgar till extradäck
Invändigt några repor, fläckar och märken, Inredningsdetalj är trasig, Insynsskydd medföljer ej
3 mm
4 mm
3 mm
4 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Varustepaketit: Edition 50
GPS_DESCRIPTION
7218207