Toyota Avensis
1.8 Kombi
“A Toyota Avensis wagon from 2010 with petrol-engine. Standard equipped”
Mindre oljeläckage. Oljud drivrem vid kallstart
Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas. Bromssköld höger bak delvis trasig och resterande 3 bromssköldar bortrostade
Skyddsplåt vid avgassystem, fastsättning lös. Ena skyltbelysningen ur funktion. Gasdämpare till bakluckan försämrad funktion, Hjulvibrationer. Positionsljus vänster fram ur funktion
Stenskott vindruta utanför synfält. Flertal rostangrepp, stenskott och lackskador. lackskador
Invändigt några repor, fläckar och märken. Ventilationsgaller vänster mitten delvis ur funktion
6 mm
5 mm
6 mm
5 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7220009