Toyota Auris
1.6 VVT-i 5dr, Lågmil
“A Toyota Auris from 2010 with petrol-engine. Standard equipped”
Koppling tar högt upp
Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Insynsskydd medföljer ej
4 mm
4 mm
4 mm
8 mm
8 mm
6 mm
7 mm
5 mm
Varustepaketit: Lågmil
7217029