Subaru Forester
2.0D, XS
“A Subaru Forester from 2013 with diesel-engine. Richly equipped with, among other things, rear camera, towbar and four-wheel drive. The car does not need to be inspected until July next year.”
Parkeringsbroms behöver justeras
AC ur funktion, Torkarblad bak utslitet
Stenskott vindruta utanför synfält, Fåtal rostangrepp, lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Lackskada på fälg till extradäck
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Insynsskydd medföljer ej
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
3 mm
4 mm
4 mm
3 mm
Varustepaketit: XS
Elstol förarplats
Elektronisk ställbar förarstol
7220509