Skoda Octavia
III 1.6 TDI Combi 4X4, Reparationsobjekt
“A Skoda Octavia from 2016 with diesel-engine. Well equipped with, among other things, fuel heater, towbar and four-wheel drive.”
Bilbatteri är dåligt, Flertal motorkomponenter demonterade och ligger i bagage, ej kontrollerat vilka som saknas/är defekta
Bromsskivor rostskadade, bör bytas
Däcktrycksövervakningslampa lyser
Flertal lackskador, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Flertal bucklor/dörruppslag, Fåtal rostangrepp.Innerskärm höger fram demonterad
Invändigt några repor, fläckar och märken, Spår av pälsdjur, päls/lukt
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
Varustepaketit: Reparationsobjekt
7219071