Skoda Fabia
1.2 TSI Combi, Elegance
“A Skoda Fabia wagon from 2013 with petrol-engine. Equipped with for instance GPS and towbar.”
Rasslande ljud i motorrum, Mindre oljeläckage
Vibrerar vid inbromsning, Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas
Laddningslampa lyser, Avgassystem rostigt, AC ur funktion, Bilen drar snett, Hjulvibrationer, Eftermarknadsstereo monterad, Resultatet på besiktningen: 2 Underkänd med föreläggande att ombesiktning krävs 2024-10-25 Brister: 2 FÄRDBROMS BROMSSKIVA (1.1.14) FRAM, BÅDA SIDOR INRE SKADAD 2 KOPPLINGSDEL DEMONTERBAR (6.1.6) KONTROLL KAN INTE UTFÖRAS
Flertal rostangrepp, lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Skrapade fälgar till extradäck, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Dålig lukt i bilen.Insynsskydd medföljer ej
3 mm
4 mm
3 mm
4 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Varustepaketit: Elegance
7217661