Skoda Fabia
1.0 TSI 5dr
“A Skoda Fabia from 2021 with automatic and petrol-engine. Equipped with for instance keyless start-system.”
Spricka vindruta i synfält
Vindruta sliten, Stenskott vindruta utanför synfält, Karosskada höger sidospegel, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador, Fåtal rostangrepp, Flertal bucklor/dörruppslag, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete, nyansskillnad syns, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Plastkåpa under bil skadad, Plastkåpa under bil saknas, Reflexen på V sida bak trasig, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Passagerare fram saknar nackstöd
6 mm
5 mm
6 mm
5 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
7219012