Myyty
Skoda Citigo
MPI 5dr CNG
“A Skoda Citigo from 2014 with biogas-engine. Standard equipped Newly inspected and do not need to be inspected until September next year.”
Vibrerar vid inbromsning, Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
Servicelampa lyser, Nybesiktad
Stenskott i vindruta, Stenskott vindruta i synfält, Fåtal rostangrepp, repor och stenskott, Flertal lackskador och bucklor, Däckpar fram, snedslitna
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Insynsskydd medföljer ej
3 mm
4 mm
3 mm
4 mm
14" Aluminium rim
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
Ympäristöystävällinen auto
Vihreämpi valinta.
Auto on ympäristöystävällinen auto
LASTBAGAR_DESCRIPTION
7215804