Seat Ibiza
1.0 MPI 5dr, Style
“A Seat Ibiza from 2019 with petrol-engine. Standard equipped”
Servicelampa lyser, Missljud framvagn ej lokaliserat, Styrled vänster yttre, glapp, Mindre hjullager ljud höger sida. Resultatet på besiktningen: 2 Underkänd med föreläggande att ombesiktning krävs 2024-10-24 Brister: 2 STYRLED (2.1.3) VÄNSTER YTTRE GLAPP
Stenskott vindruta i synfält, Lackskada höger bakdörr, Fåtal lackskador och stenskott, Centrumkåpa till extradäck saknas
Fåtal märken, repor och fläckar bagageutrymme , Invändigt några repor, fläckar och märken, Klädsel smutsig fram och bak
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
Varustepaketit: Style
7217978