Renault Trafic
Kombi 1.6 dCi
“A Renault Trafic from 2016 with diesel-engine. Standard equipped Newly inspected and do not need to be inspected until December next year.”
Missljud från drivrem
Servicelampa lyser. Däcktrycksövervakningslampa lyser. AC ur funktion, Vibrationer i ratten. Baklukan kärvar. Vibrationer i framvagn
Skada stötfångare fram. Vindruta sliten. Missljud/kärvar vid öppning/stängning höger bakdörr, Glasruta höger fram repa. Glasruta höger bak repa. 2 däck mönsterdjup för litet, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador, Flertal rostangrepp
Klädsel skadad, fram. Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Invändigt fler visuella anmärkningar, Klädsel smutsig bak.Insynsskydd medföljer
5 mm
2 mm
5 mm
2 mm
1 mm
4 mm
1 mm
4 mm
7224648