Myyty
Renault Mégane
Phas III 1.5 dCi ESM Sports Tourer
“A Renault Mégane from 2013 with diesel-engine. Equipped with among other keyless start-system.”
Oljud multirem, Lite vibrationer
Bromsbelägg fram slitna, Bromsbelägg fram slut, Skrapar vid sväng
Strålkastare vänster, repa på glas/plast
Plastdetaljer saknas stötfångare fram, Fåtal bucklor, stenskott, dörruppslag och repor, Bakljus repiga, Något missljud i framvagnen vänster fram
Invändigt flertal repor, fläckar och märken
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
Färddator
FARDDATOR_DESCRIPTION
7216273