Renault Mégane
1.5 dCi Sport Tourer
“A Renault Mégane from 2017 with diesel-engine. Standard equipped Newly inspected and do not need to be inspected until October next year.”
Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas
Servicelampa lyser, Spricka vindruta utanför synfält, Start/Stop ur funktion, Torkarblad utslitna fram, Torkarblad bak utslitet, Radio brusig, Nyckel skadad
Buckla höger bakskärm, Fåtal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador, Höger framdörrarna har en matt fläck i lacken
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Del av inredning saknas, Insynsskydd medföljer ej
3 mm
4 mm
3 mm
4 mm
5 mm
5 mm
6 mm
6 mm
7218259