Renault Kangoo
Z.E Power Plus 33 kWh Maxi Skåp
Drivknutar fram missljud
Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkan
Vänster elspegel ur funktion, Helljus vänster ur funktion, Övre bromsljus, ur funktion, Drivknutsdamask skadad VF, Drivknutsdamask skadad HF, AC ur funktion, Stolsvärme förarplats, ur funktion, Ratt står snett, Missljud framvagn ej lokaliserat.Elfel på lykta vf, när helljus slås på så slocknar lampan på vänstra sidan fram
Innerskärm vänster fram skadad, Innerskärm höger fram skadad, Skada stötfångare fram, Stenskott vindruta utanför synfält, Karosskada vänster sidospegel, Karosskada höger sidospegel, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Spår efter tidigare utrustning utvändigt, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Flertal lackskador, Fåtal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor, Plastkåpa under bil skadadDörrjärn slut till förardörren, Plåtfälg hf annan färg
Klädsel skadad, fram, Panel insida baklucka, skada, Invändigt några repor, fläckar och märken, Ratten är sliten, Inredningsdetalj fram saknas, Inredningsdetalj skadad, Spår av tidigare utrustning
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
8 mm
6 mm
7 mm
Ympäristöystävällinen auto
Vihreämpi valinta.
Auto on ympäristöystävällinen auto
7219314