Renault Kangoo
Express II Z.E. Skåp
Laddkabel saknas till denna bil, Spricka vindruta i synfält.Övre bromsljus ur funktion
Stenskott vindruta i synfält, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador, Spår efter tidigare dekor
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Sliten inredning
5 mm
2 mm
1 mm
2 mm
Ympäristöystävällinen auto
Vihreämpi valinta.
Auto on ympäristöystävällinen auto
7217790