Renault Kangoo
1.5 dCi Maxi Skåp
“A Renault Kangoo from 2022 with diesel-engine. Equipped with for instance rear camera.”
Reservdäck ligger med extra däcken
Service bok finns men är tom, Servicelampa lyser.Backspegel justering ur funktion
Fåtal lackskador, Flertal repor, Bilen har polerbara tvättrepor, Flertal bucklor/dörruppslag
Invändigt några repor, fläckar och märken
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7221444