Myyty
Renault Clio
IV 1.5 dCi 5dr, Dynamique
Spricka i vindruta, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete och nyansskillnad syns, Fåtal lackskador, Flertal repor och stenskott, Plastkåpa under bil, trasig
Invändigt några repor, fläckar och märken
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
15" plåtfälg
Varustepaketit: Dynamique
GPS_DESCRIPTION
7217625