Renault Clio
IV 0.9 TCe 90 5dr, Dynamique
“A Renault Clio hatchback from 2016 with petrol-engine. Equipped with among other GPS.”
Oljesticka skadad, del sitter fast i röret
Stenskott vindruta utanför synfält, Flertal stenskott och repor, Flertal bucklor/dörruppslag, Fåtal lackskador, Stötfångare bak, dålig linjepassning, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
4 mm
5 mm
5 mm
4 mm
Varustepaketit: Dynamique
7217973