Renault Clio
III 1.2 Flex Fuel 5dr
Broms höger bak, anliggande
Strålkastarglas vänster matt
Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
7220706