Peugeot Partner
1.5 HDI Skåp, Kylbil
“A Peugeot Partner from 2020 with diesel-engine. Equipped with among other fuel heater and towbar. Do not need to be inspected until March 2026.”
Mindre oljeläckage
Bränslevärmare med fjärrstyrning, ur funktion
Repa stötfångare fram, Buckla vänster bakskärm, Lackskada vänster bakskärm, Mindre buckla vänster tröskel, Mindre repa stötfångare bak, Mindre buckla höger framdörr, Några stenskott, bucklor och repor, Spår efter tidigare dekor, Bilen är matt i lacken, Plastskydd under bil saknas
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
Varustepaketit: Kylbil
Backsensorer
Färddator
7217270