Peugeot Expert
1.6 HDI Skåp, Komfortpaket
“A Peugeot Expert from 2016 with diesel-engine. Standard equipped”
Bromsbelägg bak, slitna, Bromsbelägg fram, utslitna
Flippfunktion defekt, Servicelampa lyser, Spricka vindruta utanför synfält, Kupéfläkt, missljud, Ratt står snett
Stenskott vindruta i synfält, Flertal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor, Flertal bucklor/dörruppslag, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Flertal lackskador
Invändigt några repor, fläckar och märken
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Varustepaketit: Komfortpaket
Verkstads inr.
7220744