Peugeot 208
e-208 50 kWh 5dr, GT
Vibrerar vid inbromsning, Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Display repig
Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
4 mm
6 mm
4 mm
6 mm
4 mm
6 mm
5 mm
6 mm
Ympäristöystävällinen auto
Vihreämpi valinta.
Auto on ympäristöystävällinen auto
Varustepaketit: GT
7218472