Peugeot 2008
e-2008 50 kWh, Active Pack
Fungerar utmärkt maskinellt
Servicelampa lyser
Fåtal stenskott, repor och bucklor/dörruppslag
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
Ympäristöystävällinen auto
Vihreämpi valinta.
Auto on ympäristöystävällinen auto
Varustepaketit: Active Pack
7214894