Peugeot Boxer
335 2.0 BlueHDi Skåp, Lyft L4
“A Peugeot Boxer from 2016 with diesel-engine. Equipped with for instance fuel heater. Newly inspected and do not need to be inspected until July next year.”
Stenskott vindruta i synfält, Stenskott vindruta utanför synfält, Vindruta sliten, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador, Flertal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor, Dubb saknas på vinterdäck
Invändigt några repor, fläckar och märken
3 mm
6 mm
3 mm
6 mm
8 mm
4 mm
8 mm
7 mm
Varustepaketit: Lyft L4
7217190