Peugeot Boxer
2.2 HDI Skåp
“A Peugeot Boxer from 2011 with diesel-engine. Equipped with for instance fuel heater.”
Motorlampan lyser.Skramlande ljud i motorrum. Vinande ljud i motorrum, Oljeläckage, Röd oljelampa lyser, Slår till lite i motorn vid start, Trögt och lägga in växel R
Bromsbelägg fram, slitna, , Missljud vid inbromsning.Skrapande ljud från framvagnen när man svänger
Halvljus höger ur funktion, Spricka vindruta i synfält, Backsensor ur funktion, Vibrationer i ratten, Ratt står snett, Styrservo missljud, Bilen är trögstyrd, Glapp styrservo/styrväxel, Blinkers ur funktion, Skyltbelysning, ur funktion, Vibrationer i framvagn, Positionsljus höger fram ur funktion, Lås bak, går ej att använda med fysisk nyckel men fungerar med fjärrlås
Missljud/kärvar vid öppning/stängning höger framdörr, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Flertal lackskador, rostangrepp, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Spår efter tidigare dekorList saknas på dörren hb, Dålig linje passform på Sidodörr höger
Klädsel skadad, fram, Panel insida baklucka, lös fastsättning, Panel insida baklucka, skada, Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor, Invändigt några repor, fläckar och märken, Inredningsdetalj är trasig, Inredningsdetalj fram saknas.Insynsskydd medföljer ej
4 mm
8 mm
2 mm
8 mm
7214522