Peugeot 308
SW PureTech, Style
“A Peugeot 308 from 2016 with automatic and petrol-engine. Well equipped with, among other things, panorama roof, GPS, rear camera and towbar.”
Bromsbelägg och bromsskivor fram, slitna
Missljud framvagn ej lokaliserat, Extra dragkrok till bilen
Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Lackskada på fälg
Invändigt några repor, fläckar och märken
3 mm
5 mm
3 mm
5 mm
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
Varustepaketit: Style
Panoramatak
7217227