Peugeot 308
1.6 Turbo
“A Peugeot 308 hatchback from 2014 with petrol-engine. Standard equipped”
Ojämn tomgång
Klonkande ljud från stötdämpare, fjädrar fram vid manövrering
Fåtal rostangrepp, Några lackskador, bucklor, stenskott, dörruppslag och repor, Skada på stötfångaren fram, Stenskott vindruta utanför synfält, Knackande ljud från samtliga dörrar vid öppning och stängning, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
7 mm
5 mm
6 mm
5 mm
7217213