Opel Movano
2.3 CDTI FWD Skåp
“A Opel Movano from 2012 with automatic and diesel-engine. Equipped with among other fuel heater and towbar.”
Servicelampa lyser. Strålkastare vänster otillräcklig ljusbild. Strålkastare höger otillräcklig ljusbild. Glapp i styrningen. Skyltbelysning, ur funktion. Drivknutsdamask vänster fram skadad. Drivknutsdamask höger fram skadad.Arbetsbelysning, kontrollapparat ur funktion. 1 st nyckelfjärr ur funktion
Skyltbelysning bristfällig montering. Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador, Flertal rostangrepp, Flertal bucklor/dörruppslag, Spår efter tidigare dekor, Plastkåpa under bil skadad
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Del utav inredningen bagage skadad. Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Ratten är sliten. Klädsel skadad fram vänster. Trasiga inredningsdetaljer
5 mm
8 mm
6 mm
8 mm
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
7223438