Opel Corsa
Corsa-e 50,0 kWh 5dr, Design Line
Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkan
Torkarblad bak utslitet, Hjulvibrationer, Ratt står lite snett
Stenskott vindruta i synfält, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete, Några stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
Ympäristöystävällinen auto
Vihreämpi valinta.
Auto on ympäristöystävällinen auto
Varustepaketit: Design Line
7214859