Myyty
Nissan 370Z
Roadster
“Nissan 370Z with a powerful engine with 328hp. Equipped with among other rear camera. Newly inspected and do not need to be inspected until June next year.”
Avgassystem ej original, Avgassystem läckage, sufflet skadad, Eftermarknads stereo, Yttertemperaturmätaren visar fel värde
Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare utrustning utvändigt, Huvstaghållare, skadat, Varnar för tak och baklucka oavsett om taket är uppe eller nerfällt
Invändigt några repor, fläckar och märken, Sliten inredning
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
20" Aluminium rim
Elstol förarplats
Elektronisk ställbar förarstol
7210551