Mercedes Vito
113 CDI 4x4 W639, Dragkrok
“A Mercedes Vito from 2014 with automatic and diesel-engine. Equipped with among other towbar and four-wheel drive.”
Resultatet på besiktningen: 2 Underkänd med föreläggande att ombesiktning krävs 2024-09-28 Brister: 2 SIGNALANORDNING (7.7) UR FUNKTION 2 PARKERINGSBROMS BROMSVERKAN (1.4) TOTAL BROMSKRAFT FÖR LÅG
En nyckel ur funktion, , Spricka vindruta utanför synfält, Signalhorn, ur funktion, Glapp i styrningen.Sporadiskt glapp i radiodisplay, Bytt nyckelbatteri o nyckel fungerar fortfarande inte, , En nyckel ur funktion
Vindruta sliten, Flertal rostangrepp, Flertal lackskador, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal bucklor/dörruppslag, Missljud från båda dörrarna fram vid öppning/stängning, Flertal bucklor på taket, Pyspunka på höger framdäck, sitter en skruv i däcket som gör att det pyser ut luft
Sliten inredning, Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Innertak, smutsigt, Trasiga inredningsdetaljer
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
16" Utan fälg
Varustepaketit: Dragkrok
7221253