Mercedes Sprinter
316 CDI Volymskåp, Kylbil
“A Mercedes Sprinter from 2017 with automatic and diesel-engine. Equipped with among other fuel heater.”
Halvljus vänster ur funktion, Spricka vindruta utanför synfält
Karosskada vänster sidoblinkers, Repa på blinkersglas, Flertal stenskott och repor, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Fåtal bucklor/dörruppslag, Spår efter tidigare dekorSkador på skåpet
Klädsel skadad fram vänster
9 mm
8 mm
9 mm
8 mm
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
Varustepaketit: Kylbil
Bakgavellyft (Fota typskylt)
7218762