Myyty
Mercedes Sprinter
316 CDI Chassi, Chassi till Volymskåp
“A Mercedes Sprinter from 2015 with automatic and diesel-engine. Standard equipped”
Servicelampa lyser, Spricka vindruta utanför synfält, Ac fungerar men kyler dåligt, Missljud från AC, Backspeglarna går ej att fälla ut, Startbatteri dåligt, Bromsbeläggs lampan lyser, Kraftiga vibrationer i drivlinan under körning
Vindruta sliten, Flertal lackskador, Huvstag saknas, Torrsprickor i 4 däck
Invändigt några repor, fläckar och märken
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
Varustepaketit: Chassi till Volymskåp
7215380