Mercedes Citan
109 1.5 CDI, Verkstadsinredning
“A Mercedes Citan from 2017 with diesel-engine. Equipped with among other towbar and workshop fittings.”
Nyckel, dosa trasig/ihop tejpad
Repa stötfångare fram, Lackskada vänster bakskärm, Karosskada vänster bakskärm, mindre buckla vänster taksida, Skada på stötfångaren bak, Repa höger bakskärm, Ytrost höger bakdörr, Buckla höger bakdörr, Karossskada höger framdörr, Karosskada höger tröskel, repa höger framskärm, Lackskada baklucka, Ytrost baklucka, Bucklor baklucka, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare dekor, Bilen har polerbara tvättrepor, Spår efter tidigare utrustning utvändigt
Sliten inredning, Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Repa på inredningsdetalj fram, Repa på inredningsdetalj, Ratten är sliten.. Brandsläckare förbrukad finns ej
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Varustepaketit: Verkstadsinredning
7218331