Mercedes C-Klass
C 180 Kompressor W203, Classic
“A Mercedes C-Klass from 2006 with automatic and petrol-engine. Standard equipped”
Karosskada höger bakskärm, Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Skrapade fälgar till extradäck
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
Varustepaketit: Classic
7218788