Myyty
Mercedes A-Klass
A 160 5dr W169
“A Mercedes A-Klass from with petrol-engine. Standard equipped”
Bromsskivor bak är slitna
AC ur funktion
Stenskott vindruta i synfält, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador, Torrsprickor i 4 extradäck, Skrapade fälgar till extradäck, Fälgar på bilen kantstötta, Torrsprickor i 4 däck
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.Insynsskydd medföljer ej
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
7217243