Mercedes A-Klass
A 220 CDI 5dr W176, Style Line
“Mercedes A-Klass with a strong diesel-engine with 170hp. Equipped with for instance fuel heater. Newly inspected and do not need to be inspected until October next year.”
Oljeläckage
Flertal repor, Fåtal lackskador, rostangrepp, bucklor, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken, Plastdetalj skadad i lastutrymmet
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
7 mm
7 mm
6 mm
Varustepaketit: Style Line
7217982