Myyty
Mercedes A-Klass
A 160 BlueEfficiency 5dr W169, Classic
“A Mercedes A-Klass from 2012 with petrol-engine. Standard equipped Newly inspected and do not need to be inspected until June next year.”
Ac fungerar men kyler dåligt
Flertal stenskott, Fåtal dörruppslag, repor och lackskador
Invändigt några repor, fläckar och märken
6 mm
5 mm
6 mm
5 mm
3 mm
7 mm
3 mm
7 mm
Varustepaketit: Classic
7210491