MAN TGE
2.0 TDI AWD
“with a strong diesel-engine with 177hp. Well equipped with, among other things, fuel heater, GPS, rear camera and towbar.”
Varningslampa för spridare samt fel på start stopp funktion. Motorlampa lyser. Missljud i fram och bakvagn vid körning på ojämn väg, Ej lokaliserat
Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Varnar för lampfel
Skada stötfångare fram, Karosskada höger sidospegel, Vänster bakljus kondens, Bilen har polerbara tvättrepor, Fåtal rostangrepp, Några stenskott, dörruppslag och repor.Några lackskador, några bucklor
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor, Invändigt några repor, fläckar och märken, Klädsel skadad fram vänster, Trasiga inredningsdetaljer
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
4 mm
3 mm
4 mm
3 mm
7218492