KIA Venga
1.4 CRDi
Ena nyckelns fjärrlås ur funktion, Glapp i styrservo/styrväxel
Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Fåtal rostangrepp
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Innertak, smutsigt, Klädsel smutsig fram, Spår av tidigare utrustning
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
7215390