KIA Sportage
1.7 CRDi 2WD, Komfort
“A KIA Sportage from 2013 with diesel-engine. Standard equipped”
Vibrerar vid inbromsning, Missljud vid inbromsning, Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
AC kyler dåligt, Farthållare ur funktion, Torkarblad fram och bak utslitet, Ratt står snett, Missljud framvagn ej lokaliserat
Ytrost tak, Lackskada tak, Fåtal rostangrepp, Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Lackskada på fälg till extradäck, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Dålig lukt i bilen
2 mm
2 mm
2 mm
2 mm
17" alu.fälg
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
Varustepaketit: Komfort
Sätesvärme bak
Elektroniskt uppvärmt baksäte
7218555