KIA Picanto
1.0 5dr
“A KIA Picanto from 2015 with petrol-engine. Standard equipped Newly inspected and do not need to be inspected until October next year.”
Kompressor ur funktion
Vibrerar vid inbromsning, Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
AC ur funktion
Stenskott vindruta utanför synfält, Skada på stötfångaren bak, Några stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Skrapade fälgar till extradäck, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken, Ratten är sliten, Växelspaksknopp är sliten, Klädsel smutsig fram
6 mm
4 mm
7 mm
3 mm
6 mm
7 mm
7 mm
7 mm
14" Aluminium rim
7220517