Hyundai i30
1.6 Kombi
“A Hyundai i30 from 2010 with automatic and petrol-engine. Equipped with among other towbar.”
Missljud från drivrem
Missljud vid inbromsning
Strålkastarglas vänster, matt
Vindruta sliten, Fåtal lackskador och bucklor/dörruppslag, Fåtal rostangrepp, Flertal stenskott, Gummilist förardörr skadad, Stötfångare fram, karosskada och dålig linjepassning
Invändigt några repor, fläckar och märken, Innerhandtag skadat
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7217976